Wednesday 22nd of March 2023

fresh menu leftfresh menu right

Őriszentpéteri Általános Iskola

bázis_szögletes_2020-2023.jpg

Tanórán kívüli tevékenységek lehetőségei PDF Nyomtatás E-mail


 

A szakkörök és egyéb foglalkozások a képességfejlesztést és a tehetséggondozást szolgálják. Lehetőséget nyújtanak a tanulók egyéni érdeklődésének megfelelően a pedagógusok javaslata és a szülők támogatása esetében az ismeretek bővítésére, kiegészítésére, illetve rögzítésére. Célja a felzárkóztatás, tehetséggondozás, egyéni fejlesztés és kiegészítő ismeretek nyújtása a tantárgyi rendszeren belül és a tanórán kívül:

 • Szakörök: 
  • Német szakkör
  • Színjátszó szakkör
  • Informatika szakkör
  • Matematika szakkör
 • Sportköri foglalkozások:
  • Kézilabda
  • Torna
  • Labdarúgás
 • Iskolai kórus
 • Tantárgyi felzárkóztató foglalkozások
 • Tehetségfejlesztő foglalkozások
 • Rehabilitációs, habilitációs órák
 • Fejlesztő foglalkozások
 • Tanulmányi és egyéb versenyekre való felkészítő foglalkozások
 • Iskolai könyvtár