Sunday 26th of June 2022

fresh menu leftfresh menu right

Őriszentpéteri Általános Iskola

bázis_szögletes_2020-2023.jpg

Tanáraink PDF Nyomtatás E-mail

 

Az Őriszentpéteri Székhelyiskola tanárai a 2021/2022-es tanévben
Tanár neve Besorolási kategória Végzettség Tanított tárgyai Munkaköre
Horváth László Mesterpedagógus Matematika, testnevelés Testnevelés és sport Intézményvezető, tanár
Batha Ildikó Mesterpedagógus Tanító Magyar nyelv és irodalom Intézményvezető-helyettes, tanító

Békési Klára

Pedagógus II. Gyógypedagógia Gyógypedagógus
Györke Roland Zsolt Pedagógus I. Biológia, technika Természettudomány, technika és tervezés, technika- életvitel és gyakorlat 7. o. osztályfőnöke, 4. napközis csoport vezetője, tanár
Háriné Düh Katalin Pedagógus I. Tanító

Technika és tervezés, technika- életvitel és gyakorlat, vizuális kultúra, ének-zene

1. napközis csoport vezetője
Kiss Ákos Pedagógus I. Német nyelv Német nyelv DÖK munkáját segítő pedagógus, tanár
Kulcsárné Katus Erzsébet Pedagógus II. Tanító, etika Magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, vizuális kultúra, etika, napközi 3. o. osztályfőnöke, alsó tagozatos munkaközösség vezetője, tanító
Mihályné Tuboly Annamária Pedagógus I. Tanító, néptánc Magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, napközi, angol nyelv 4. o. osztályfőnöke, tanító, 3. napközis csoport vezetője
Németh Ibolya Erzsébet Mesterpedagógus Magyar nyelv és irodalom Magyar nyelv és irodalom 8. o. osztályfőnöke, színjátszó szakkör vezetője, tanár
Némethné Timár Virág Pedagógus I. Tanító Magyar nyelv és irodalom, matematika, német nyelv, napközi 1. o. osztályfőnöke, bábszakkör vezetője, tanító, tanár
Pátiné Horváth Ilona Karolin Pedagógus I. Magyar nyelv és irodalom, történelem Magyar nyelv és irodalom, történelem Tanár
Rigó Veronika Pedagógus I. Földrajz-környezetvédelem Földrajz, természetudomány, etika 6. o. osztályfőnöke, 5. napközis csoport vezetője, tanár
Sebők Csaba Pedagógus I. Matematika, fizika, informatika Matematika, fizika, informatika, digitális kultúra, napközi Labdarúgó szakkör vezetője, tanár
Simon Tímea Pedagógus I. Testnevelés, földrajz Testnevelés és sport, néptánc Tanár
Sulics Renáta Pedagógus I. Magyar nyelv és irodalom, ének-zene Ének-zene, magyar nyelv és irodalom Iskolai kórus vezetője, tanár
Szépné László Valéria Pedagógus II. Testnevelés, biológia Testnevelés, biológia, tornaszakkör 5. o. osztályfőnöke, felső tagozatos munkaközösség – vezető, belső önértékelési csoport vezetője, tanár
Takács Róbert Pedagógus I. Informatika, fizika, matematika Informatika, fizika, matematika, digitális kultúra, napközi Informatika szakkör vezetője, tanár
Tóth László Pedagógus II. Matematika, vizuális kultúra Matematika, vizuális kultúra Matematika szakkör vezetője, tanár
Zakócs Veronika Pedagógus I. Tanító Matematika, vizuális kultúra, ének-zene, napközi 2. o. osztályfőnöke, 2. napközis csoport vezetője, tanító

 

Óraadó pedagógusok
Cser Kitti Logopédus
Járainé Felvidéki Szilvia Gyógypedagógus
Karbovszkyné Pesti Tünde Gyógypedagógus
Sipos Éva Történelem